Rose, Knut(1936-2002)
Letter
Olje på lerret
132x160
Signert nede t.h.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1995. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Til T.hjem 1997 uten tittel" (uten tittel overstrøket) "(Letter)". Brundtland 95.13 (Uten tittel).
Trondhjems Kunstforening 1997, kat.nr. 14 eller 118 (?).
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00