Peters, Wilhelm(1851-1935)
Slakter i kirkeristen 1898
Olje på lerret
130x92
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Wlm Peters 98
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Olje på lerret
130x92
Vurdering