Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Seilbåt i bidevind og dampbåt
Olje på lerret
90x120
Signert nede t.v.: Hjalmar Johnssen-
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Olje på lerret
90x120
Vurdering