Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Good Morning 2000
Akryl og collage på plate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner: 2000
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 37 000
Akryl og collage på plate
61x50
Vurdering