Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Oppstilling med blomster i vase
Olje på lerret
50x59
Signert nede t.v.: J de H. Krohn.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
50x59
Vurdering