Müller, Morten(1828-1911)
Norsk fjellandskap med elvestryk
Olje på lerret
23x31
Signert nede t.v.: Morten Müller
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ".... Morten Möller ...".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000