Hanno, Carl von(1901-1953)
Mann som slår gress med ljå 1947
Olje på plate
46x55
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Carl v. Hanno 47 (49?)
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
46x55
Vurdering
NOK 7 000–9 000