Hansteen, Nils(1855-1912)
Dampskip og jagt i smul sjø
Olje på lerret
66x82
Signert nede t.h.: Nils Hansteen
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000 med forbehold
Olje på lerret
66x82
Vurdering