Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Titanic 1999
Akryl på lerret
50x74
Signert og datert oppe t.v.: Pushwagner -99
Påtegnet på baksiden av lerretet: "Toyni Enger.".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Akryl på lerret
50x74
Vurdering