Tannæs, Marie(1854-1939)
Klesvask
Olje på lerret
57x74
Signert nede t.h.: Marie Tannæs.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
57x74
Vurdering