Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Kristianiafjorden 1872
Olje på lerret
32x51
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HFG Alunværket Xiania 5 Juli 1872
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 200 000