Lundeby, Alf(1870-1961)
Utsikt over Lillehammer 1920
Olje på lerret
54x65
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby L.hmr 1920 (26?)
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Herr Alf Lundeby Lillehammer".
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000