Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne ved toalettbord 1949
Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian -49
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 400 000
Olje på lerret
70x60
Vurdering
NOK 300 000–400 000