Sørensen, Henrik(1882-1962)
Tone Veli
Olje på plate
54x46
Signert nede t.h.: HS
Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Tone Veli 1958 Henrik Sørensen".
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 52 000