Seignac, Guillaume(1870-1924)
Oppvåkningen
Olje på lerret
65x92
Signert nede t.v.: G-Seignac
Påtegnet med tittel på fransk på baksiden, på blindrammen: "Le Réveil".
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 460 000