Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Hankø 1889
Blyant på papir, lysmål
10x17,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hankö 23 Juli 89 HFG
Signaturprøver av Hans Gude på baksiden av arket.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 9 000