Finne, Ferdinand(1910-1999)
Fisk 1960
Akvarell på papir, lysmål
42x70
Signert og datert nede t.v.: Ferdinand Finne -1960
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000
Akvarell på papir, lysmål
42x70
Vurdering