Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Slørende seilskip 1898
Olje på lerret
28x45
Signert og datert nede t.v.: Hjalmar Johnssen 98.
Påtegnet med annen tittel, og datert på baksiden, på blindrammen: "Paa en slør 1898".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 5 500