Appel, Karel(1921-2006)
Têtes tombées
Fargelitografi, lysmål
53x68
Signert nede t.h.: Appel
Påtegnet nede t.v.: epreuve d'essai. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 9 000