Schøyen, Erik(1871-1957)
Losbåt i høy sjø
Olje på lerret
87x147
Signert nede t.h.: E. Schøyen.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
87x147
Vurdering