Nerdrum, Odd(1944-)
Hvile
Olje på lerret
65x60
Signert på lerretet på baksiden: Nerdrum
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 700 000
Olje på lerret
65x60
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000