Aulie, Reidar(1904-1977)
Tre ridende prinsesser
Olje på lerret
178x115
Signert oppe t.v.: Reidar Aulie
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
178x115
Vurdering
NOK 30 000–50 000