Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1976
Olje på plate
37x54
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 76
Horten og Borre kunstforening, kunstlotteri 1978.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Olje på plate
37x54
Vurdering