Askevold, Anders(1834-1900)
Middagshvile på fjellet 1859
Olje på lerret
45x64
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. Bergen. 1859.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på lerret
45x64
Vurdering
NOK 70 000–90 000