Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Kvinne i interiør 1918
Olje på lerret
90x95
Signert og datert nede t.v.: Bernh. Folkestad. 1918.
Kunstforeningen i Oslo.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000