Wentzel, Gustav(1859-1927)
Etter snefallet
Olje på lerret
45x90
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen "Efter Snefaldet". Fra Asker med Asker kirke.
Vurdering
NOK 50 000–60 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 68 000