Askevold, Anders(1834-1900)
Ved vanningsstedet 1871
Olje på lerret
42x60
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1871.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
42x60
Vurdering
NOK 70 000–90 000