Wankel, Charlotte(1888-1969)
Figurer 1960
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.v.: CW 60
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
38x46
Vurdering