Det syke barn I 1897
Fargelitografi trykket i svart og grått
Arket: 495x645 mm Motivet: 420x567 mm
på middels tykt beige papir, oppklebet på papp Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv Munch 97. Signert i platen nede t.h.: E. Munch
1896
Woll 72 VIII.
Brüssel, Seoul, Tønsberg 2006.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00
Tilslag NOK 800 000