Castberg, Johan(1911-1988)
Portrett av Wenche Foss i en rolle 1952
Olje på lerret
130x121
Signert og datert oppe t.v.: Castberg 52
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
130x121
Vurdering
NOK 10 000