Krohg, Christian(1852-1925)
På utkikk
Olje på lerret, oppklebet på plate
57x45
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Paa utkik".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
57x45
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering