Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Ved North Foreland, Kanalen 1889
Olje på lerret
91x135
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Johnssen. Kr. ania 1889
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "(Ved North-Foreland) af Hjalmar Johnssen februar 1899.".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000