Hansteen, Nils(1855-1912)
Seilskute og dampskip
Olje på lerret
58x90
Signert nede t.v.: Nils Hansteen.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på lerret
58x90
Vurdering