Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett
Litografi, lysmål
64x55
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 63/200. Stempel nede t.v.: SHKS.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 16 500
Litografi, lysmål
64x55
Signert nede t.h.: Nerdrum
Vurdering