Duntze, Johannes(1823-1895)
Fra Hardangerfjorden 1869
Olje på lerret
81x117
Signert og datert nede t.v.: J. Duntze 1869.
Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Joh: Duntze Norweg. Landschaft. Fjord von Hardanger".
Tyskland, kat.nr. 185.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000