Zorn, Anders(1860-1920)
August Strindberg 1910
Radering, lysmål
33x22
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1910
ZG 231.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000
Radering, lysmål
33x22
ZG 231.
Vurdering
NOK 5 000