Purvis, T.G.
Skuten Mizpa
Olje på lerret
40x61
Signert nede t.v.: T.G. Purvis. London.
Påtegnet nede på lerretet: "Mizpa" Capt. C.B. Danielson.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
40x61
Vurdering
NOK 1 000