Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: Weidemann.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: Weidemann.
Vurdering