Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Place Saint-Sulpice, Paris
Olje på lerret
55x46
Dobbeltsignert nede t.v. og nede t.h.: Diriks.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Place St Sulpice, Paris".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000