Dahl, Hans(1849-1937)
Solnedgang Sognefjord 1887
Olje på plate
24x41
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl Aug 87.
Påtegnet på baksiden av platen: "Prof. Hans Dahl Solnedgang Sognefjord malt 1887".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500