Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Interiør Elvegata 21
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen: "Interiör Elvegata 21 1958".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000