Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Maridalsveien
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Chr. Stixrud Maridalsveien 1958 Kr. 300-".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000