Finne, Henrik(1898-1992)
Nature morte 1929
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Finne -29
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "H. Finne: Nature morte 1929".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000