Dahl, Hans(1849-1937)
Ung pike 1888
Olje på lerret
43x41
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: Hans -Dahl 9/Aug 1888 Eikanger Osterfjorden
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
43x41
Vurdering
NOK 10 000–12 000