Riis, Bendik(1911-1988)
Aftenstjernen
Olje på plate
56x73
Signert nede på midten: Bendik Riis
Påtegnet på baksiden av platen: "Bendik Riis "Aftenstjernen" 1958".
Vurdering
Olje på plate
56x73
Vurdering