Riis, Bendik(1911-1988)
Studie - Mor Juli 1942
Olje på lerret
97x74
Signert nede t.v.: Bendik Riis Datert og påtegnet med tittel nede t.v.: Juli 1942 Studie - Mor
Vurdering
Olje på lerret
97x74
Vurdering