Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Merton, Erling(1898-1967)
Høst 1958

Olje på lerret
65x41
Signert og datert nede t.v.: E Merton 58

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Höst"

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00