Olje på plate
34x32
Signert nede t.v.: Weidemann
Påtegnet med dedikasjon og datering på baksiden av platen: "Til Helge -30/12 -59. Fra Anne Marie - Sven og Jakob".
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000