Sinding, Elisabeth(1846-1930)
Båtopptrekking 1908
Olje på lerret
84x152
Signert og datert nede t.h.: Elisabeth Sinding 08.
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
84x152
Vurdering