Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Morgenbadet 1951
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1951
Signert, påtegnet med tittel, stedsbestemt og datert på baksiden av lerretet: "Jørleif Uthaug "Morgenbadet" Vasskalven juli 1951". Tittelen er endret til: "Eves morgenbad".
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 62 000